Interhaus Rabowice buduje domy w swarzedzu

DEWELOPER

Łączymy
wiedzę techniczną,
projektową
i umiejętności zarządzania

Gwarantujemy
najwyższą jakość usług
połączoną
z indywidualnym podejściem
do klienta

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dewelopersko-budowlaną. Naszą domeną jest budowa domów jednorodzinnych, osiedli mieszkalnych oraz nowoczesnych obiektów użytkowych. Od samego początku działalności postawiliśmy sobie za cel, aby oferowane przez nas budynki spełniały wszystkie kryteria, tak by móc je nazwać „NAJLEPSZĄ OFERTĄ NA RYNKU” . Do najważniejszych czynników, które wpływają na duże zainteresowanie naszymi ofertami należą: lokalizacja inwestycji, zoptymalizowany projekt, wysoki standard wykończenia oraz nasza nieoceniona kadra pracownicza.
DOGODNA LOKALIZACJA
Każdą z naszych inwestycji staramy się zlokalizować w optymalnym miejscu dla docelowego klienta, aby zapewnić mu ciszę, spokój, możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury, ale też najszybszy z możliwych dostęp do pełnej infrastruktury komunikacyjnej, szkolnej oraz handlowej.
ZOPTYMALIZOWANY PROJEKT
Naszym priorytetem jest wznosić budynki zapewniając jego przyszłym użytkownikom niezbędną funkcjonalność pomieszczeń oraz komfort i odczucie mieszkania w przestrzennym domu. Wiele uwagi przywiązujemy do fazy projektowej, w której całą koncepcję rozpatrujemy wielopłaszczyznowo, stawiając siebie, jako potencjalnego mieszkańca, który docelowo stwierdza, że „lepiej się tego zaprojektować nie dało".
WYSOKI STANDARD WYKONANIA
Naszym celem jest budować domy technicznie wyprzedzające konkurencję, dlatego wykazujemy się sporym zaangażowaniem w doborze solidnych i sprawdzonych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych. Działania te dają nam jednak wielką satysfakcję, gdy finalnie możemy przedstawić klientowi dom w cenie rynkowej z dużo bogatszym wyposażeniem, niż inne oferty dostępne na rynku.
KADRA WYKONAWCZA
Największym atutem naszej firmy są jednak nasi pracownicy i wyspecjalizowane firmy kooperujące, bez których nie byli byśmy w stanie stworzyć tak dobrego produktu na rynku. Naszą silną stroną jest fakt, iż posiadamy młodą i szybko rozwijającą się kadrę inżynierską, która prześciga się w nowatorskich rozwiązaniach. Budynki stawiamy siłami naszych doświadczonych pracowników, nadzorowanych bezpośrednio przez fachowych brygadzistów, którzy czuwają aby podczas każdego z etapów budowy wszystko zostało należycie wykonane. Zwieńczeniem naszej drużyny są specjaliści z branż instalacyjnych, którzy z najwyższą starannością wykonują swój zakres prac.

Jesteśmy
zarówno deweloperem
jak i wykonawcą,
posiadamy swój własny
zespół budowlany

Budujemy domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać

REALIZACJE

NASZE ZREALIZOWANE OBIEKTY
ZREALIZOWANE INWESTYCJE