GENERALNY WYKONAWCA

  • RAZEM
    ZBUDUJMY
    MARZENIA


O NAS

BUDUJEMY
OSIEDLA DOMÓW
JEDNORODZINNYCH
BUDUJEMY OSIEDLA
BLOKÓW
WIELORODZINNYCH
BUDUJEMY
OBIEKTY
BIUROWE
BUDUJEMUY
OBIEKTY
HANDLOWO-USŁUGOWE
Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Swoją pozycję na rynku przedsiębiorstw budowlanych umacniamy od trzech pokoleń. Po wielu udanych latach prowadzenia własnych działalności gospodarczych, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i założyliśmy wspólnie firmę INTERHAUS. Decyzja ta okazała się „Strzałem w Dziesiątkę”. Wykorzystując doświadczenie i rzetelność naszych wieloletnich pracowników, których sami w dużej części wyuczyliśmy na kompletnych fachowców oraz zwiększone możliwości finansowe, które pozwalają nam sprawnie i bezpiecznie prowadzić powierzone nam budowy, firma nasza stała się jednym z najrzetelniejszych partnerów budowlanych.

Prowadząc własną działalność gospodarczą, jednego ze wspólników firmy INTERHAUS spotkało miłe wyróżnienie i w roku 2018 jego firma KRIS-BUD Krystian Nowaczyk została laureatem prestiżowej nagrody GAZELA BISNESU 2017.
Do każdego z powierzonych nam zadań budowlanych podchodzimy indywidualnie. Możemy realizować inwestycje zarówno od fazy projektowej jak i realizować budowy na wcześniej przygotowanym projekcie. Zawsze w trakcie wycen szczegółowo analizujemy projekty, aby inwestorowi przedstawić najbardziej atrakcyjną ofertę. Dzięki przygotowaniu kilku alternatywnych wycen, klient ma możliwość wyboru najbardziej dla niego zoptymalizowanej oferty.

REALIZACJE

NASZE ZREALIZOWANE OBIEKTY
ZREALIZOWANE INWESTYCJE

KONTAKT


Adres:

INTERHAUS
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa


ul. Olszynowa 25, Rabowice
65-020 Swarzędz

Dane kontaktowe:
Szybki kontakt: